zman יורם לימודים פורטל הלימודים והסטודנטים
הוסף למועדפים יום ג', 20.2.2018, 17:12
חפש
..חיפוש לימודים לפי קטגוריות
הצג הכל הצג מוסדות לימודים הצג מסלולי לימודים הצג מילות חיפוש פופולאריות
חיפוש לימודים
|
משתחררים
|
תעסוקה
|
פורומים
|
סטודנטים
|
מלגות
|
הכוונה מקצועית
|
סיכויי קבלה
לימודים ראשי
|
ערוץ הבחינות
|
MBA בעולם
|
כתבות ומאמרים
|
וידאו
|
לימודים בחו''ל
|
חוגים
|
פסיכומטרי
|
בגרויות
מקצועות
בחר סוג לימודים
מכינות, בגרות ופסיכומטרי
לימודי תואר ראשון
לימודי תואר שני
הנדסאים
קורסים ולימודי תעודה
סדנאות, פנאי ורוח
לימודים בחו"ל
בחר קטגוריה
בחר תחום לימודים
בחר איזור לימודים
כל האזורים
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים וסביבותיה
מישור החוף והדרום
תל אביב
חיפוש לימודים
    1. חפש
ייעוץ אישי חינם
בוא נמצא ביחד את מוסד
הלימודים המתאים לך ביותר


חדשות תואר ראשון בעיצוב פנים
לתאריך 06-08-2013
מה טוב בלימודי עיצוב פנים
אחד מתחומי הלימוד שרק לפני מספר שנים פרץ לתודעה וכבר הביקוש אליו הוא גבוה מאוד הוא לימודי עיצוב פנים. בכל שנה נרשמים המון אנשים למסלולי הלימוד השונים של עיצוב פנים במגוון מכללות ומוסדות לימוד.
יש לכך מספר סיבות מרכזיות אשר מושכות רבים אל תחום עיצוב הפנים:
הראשונה היא העובדה שעיצוב פנים ניתן ללמוד במספר צורות- דרך תואר ראשון, הנדסאי או דרך קורס. האפשרויות הרבות מאפשרות לכל אחד לבחר את המסלול שמתאים לו ומדבר אליו דבר אשר הגדיל משמעותית את כמות הנרשמים.
דבר נוסף הוא כמובן הכסף שמציע המקצוע, השכר שיכולים מעצבי פנים להגיע אליו הוא גבוה מאוד וזו מהסיבה שרבים מהם עובדים כפרילנסים והם יכולים לעשות המון עבודות בטווח זמן קצר ולהרוויח מכך סכומים נאים.
דבר שלישי שמשפיע הוא הוא אופי המקצוע אשר משלב בין אמנות לעיצוב חכם ומודרני. יש פה תחום חדש לגמרי שנוצר ואנשים רבים מוצאים בו מזור לכישרונותיהם הרבים. אך האם זה הכל?
נשאלת השאלה מה עוד יש ביצוב פנים אשר מביא כל כך הרבה סטודנטים ללכת וללמוד לימודי עיצוב פנים.
היתרון הבולט ביותר שיש במסלול לימודי עיצוב פנים הוא העובדה שכמעט ולא חסרה עבודה בתחום והלימודים מבטיחים כמעט תמיד עבודה עם סיומם ואפילו תוך כדי.
יתרון  נוסף הוא שהעבודה בתור מעצב פנים זוהי עבודה שכמעט אין בה שחיקה. תמיד יש עוד חלל לתכנן ואין גבול ליצירתיות ולדברים שאפשר לעשות לכן כמעט ואין שחיקה בתחום וזהו תחום שמתחדש כל הזמן.
לימודי עיצוב פנים אלה לימודים מאוד מגוונים שמכילים גם לימודים עיוניים, גם לימודי סטודיו וסדנאות של עיצוב. בעזרת לימודים אלו מפתחים הסטודנטים את יכולותיהם במגוון תחומים שקשורים לעיצוב פנים.  
 
 
קרא עוד
-קישורים פרסומיים-
יותר למשתחרר
מצליחים באזרחות מהרגע הראשון
מאות קורסים
מותאמים למוסד הלימוד שלך
-פרסומת-

השתחררת?
קבל יותר
יותר למשתחרר
מצליחים באזרחות מהרגע הראשון
עוד תואר ראשון בעיצוב פנים

תואר ראשון בעיצוב פנים

 תואר ראשון אמנות, אדריכלות ועיצוב עיצוב פנים כל האזורים
לימודי עיצוב פנים אלה לימודים הנמשכים ארבע שנים, כאשר בסיומם מקבלים הבוגרים תעודת סיום בעיצוב פנים הנקראת - B.Design.
מטרת לימודים אלו היא להכשיר מעצבי פנים מקצוענים, יצירתיים מיומנים ומקוריים , בעלי ידע מקיף ונרחב בתחום העיצוב, אשר יהיו אחראים על עיצובם הפנימי של מגוון מבנים ובניינים בישראל. במסגרת הלימודים מקבלים הסטודנטים מיומנויות וכלים בתחום אשר נועדו להקנות להם ידע במגוון תחומים הרלוונטים לעולם עיצוב הפנים, ביניהם: חשיבה אדריכלית, פיתוח מודעות מתודולוגית לתהליך העיצוב,  פיתוח פרויקט עיצוב, תכנון חכם, מיומנויות חזותיות גרפיות ועוד
.
למי מתאים?
 
תחום עיצוב הפנים, מעצם היותו תחום עיצובי-אומנותי, אינו מתאים לכל אחד ויתאים יותר לאנשים שיש  להם ראש עיצובי, יצירתי עם דמיון מפותח, ראייה מרחבית וגם ידע בטכנולוגיה אשר מהווים חלק חשוב בעבודת מעצב הפנים. 
 
תכני לימוד
במסלול הלימודים לתואר הסטודנטים עוברים קורסים במגוון נושאים המתחלקים לתכני ליבה, אשר הינם תכני לימוד מהותיים במסלול הלימודים, בנוסף נלמדים תכנים מקצועיים ותכנים עיוניים, בקצה, מה עושים, איך עושים וכיצד לניתן לעשות זאתלימודי עיצוב פנים מקיפים ומגוונים מאוד כשבמהלכם נלמדים יסודות העיצוב, חומרים ושיטות עבודה עם חומרים אלו, עיצוב במחשבציור ורישום, עיצוב מולטימדיה ותלת ממד, צילום ועוד חומרים רבים וטובים. כמובן שלכל קורס ישנם מספר רמות ושלבים: בסיסי, מתקדם ומתקדם מאוד.
 
 

לייעוץ לימודים חינם התקשר 072-3300504
תוצאות חיפוש נמצאו 3 מוסדות לימוד ו-3 חוגים ומסלולים
תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית
דגש על שילוב בין לימודי עיצוב ומדיה קלאסיים
כתובת: העצמאות 65, קמפוס הנמל חיפה
התקשר עכשיו
072-3300197
בדוק האם אתה מתקבל לתואר ראשון?
הכנס ציון
הכנס ציון
המסלול האקדמי-המכללה למינהל
בדוק האם אתה מתקבל לתואר ראשון?
הכנס ציון
הכנס ציון
תנאי קבלה

במהלך הלימודים מבוצעות התנסויות מעשיות בדמות עבודות מאתגרות הדורשות יצירתיות, עומק מחשבה, עבודת שטח, עבודת צוות ותכנון רב.
תנאי הקבלה אל תואר ראשון בעיצוב פנים משתנים ממוסד למוסד אך אינם מצריכים ציון פסיכומטרי ולעיתים קרובות גם לא קיים צורך בתעודת בגרות. תנאי הקבלה ללימודי עיצוב פנים בנויים כך משום שישנם מבחני קבלה פרטניים המונהגים בכלל מוסדות הלימוד: ראיון אישי, הצגת תיק עבודות והגשת עבודה על בסיס הנחיות שניתנו על ידי מוסד הלימוד.
לאלו אשר אין בידם תיק עבודות קיים קודם לכן, נאמר מבגרות לעיצוב גרפי ואומנות, מומלץ לבצע מכינה מקדימה ללימודי עיצוב פנים. כיום פרוסים מוסדות לימוד רבים המציעים קורסי הכנה לתהליך הקבלה ללימודי עיצוב פנים.
 
 

עיסוק בתחום עיצוב פנים

לכאשר מסיימים את התואר ניתן ללכת ולעסוק במגוון רחב של נושאים הקשורים לתחום. ישנם 3 כיוונים מרכזיים:
א.       מעצב פנים עצמאי – קיימות התאגדויות רבות של בוגרים ללימודי עיצוב פנים אשר למדו יחדיו והקימו משרדים עצמאיים העוסקים בעיצוב פנים למגזר הפרטי, המגזר הציבורי, הקמת בית עסק כמו פאבים, חנויות ביגוד וכדומה.
ב.        מעצב פנים בחברת אדריכלות – עבודה כשכיר ועיקר עיסוקו הוא עיצוב החלל הפנימי לאחר קבלת המבנה הסכמתי והאילוצים מהאדריכל האחראי על הפרויקט.
ג.         מעצב פנים תאגידי – עבודה בחברות ענק אשר משנות מייצגים בתקיפות גבוה בדומה ל'איקאה' אשר מעסיקה "צי" של מעצבי פנים אשר לכל אחד מאלו קיים אזור עליו הוא אחראי. כמובן שקיימות חברות נוספות.
המשכורות בתחום משתנות ותלויות בעיקר בוותק וניסיון, משכורות הבסיס מתחילות מכ-6,000 ₪ בחודש ואם צבירת הוותק הראשוני מגיעות ועוברות את ה-11,000 ₪.
 
 
 

להמשיך לתואר שני

מי שסיים בהצלחה את התואר הראשון בעיצוב פנים יוכל אם ירצה להמשיך לתואר שני בתחום עיצוב פנים או לבחור באחד מהחוגים האחרים שקשורים לעולם העיצוב. מי שנרשם אל לימודי עיצוב פנים לתואר שני, ירחיב משמעותית את הידע שיהיה לו בתחום, וילמד שיטות עיצוביות מסובכות ומתוחכמות יותר. בנוסף הם ילמדו לעבוד עם תוכנות ברמה יותר גבוה ויחדדו את   האסתטית , הידע והראייה המרחבית שלהם.
 
מגמה נוספת של סטודנטים עם  היא לפנות לתואר שני באחד מתחומי העיצוב האחרים שיש כמו עיצוב תעשייתי.  הידע בתחומים נוספים מגדילים את תחומי הידע שיש למעצב הפנים ובעזרתם יוכל לשלב ביניהם וליצור משהו חדש ומקורי
 
 

פנייתך נשלחה בהצלחה
X
עשה לנו לייק ונמשיך לעזור לך גם בפייסבוק
המלגות הכי שוות
מתי יש ימים פתוחים
תחומי לימוד חדשים